دانلود قالب رستورانی

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما


جهت سفارش تبلیغات با شماره در تماس باشید (ماهانه تنها....... تومان با بازدهی عالی)

ثبت تبلیغات لینکی در سایت تنها با ...... تومان در ماهدر دنياي امروز اكثر مردم تمام كار هاي خود را از طريق سرچ اينترنتي انجام مي دهند.شما كه صاحب يك رستوران شيك هستيد خود را جاي مشتري بگذاريد ، تصور كنيد در محل كار خود هستيد و احساس گرسنگي مي كنيد اولين كاري كه مي كنيد در اينترنت دنبال رستوران مي گرديد وقتي كه رستوراني را پيدا ميكنيد كه امكان پرداخت اينترنتي دارد نفس راحتي كشيده سفارش خود را ثبت و پرداخت مي كنيد و به ادامه كار خود مشغول مي شويد. امروزه رستوران يا كافه هايي كه داراي سايت اينترنتي هستند يك گام از ساير رقيبان خود جلو هستندزيرا مي‌توانند منوي غذا و ساعات كاري خود را به راحتي در اختيار مشتري‌هايشان قرار داده و حتي مشتريان جديدي را جذب كنند. قالب فروشگاهي ووكامرس Brasserie مخصوص رستوران ها و كافه ها طراحي شده و به راحتي مي‌تواند تنظيم و مديريت شود. معمولا قالب‌هاي رايگان وردپرس، امكان مديريت فونت را ندارند. اما براي اين قالب وردرپرس،امكان استفاده از چند فونت فارسي، به صورت تركيبي را ايجاد شده است. حال در نسخه جديد به اين قالب فوق‌العاده وردپرس، پشتيباني از ووكامرس نيز افزوده شده تا بتوان فروش اينترنتي نيز داشت!

پس هرچه سريعتر اين قالب رايگان وردپرس زيبا و كاربردي را نصب كرده و به كسب كار خود رونق دهيد.

قالب Brasserie – مخصوص رستوران ها

  • اسلايدر زيبا
  • كاملا واكنش‌گرا
  • امكان مديريت و حذف بخش‌هاي مختلف صفحه‌ اصلي
  • امكان مديريت رنگ‌هاي قالب
  • امكان مديريت فونت‌هاي قالب

نكات نصب :

  • يك برگه (مثلا با نام صفحه اصلي/خانه) ايجاد كرده و در بخش قالب Custom Home Page را انتخاب كنيد. سپس از قسمت تنظيمات > خواندن اين برگه را به عنوان صفحه‌ اصلي ايستا انتخاب كنيد.
  • براي داشتن اسلايدر نوشته هايي ايجاد كنيد(تصوير شاخص در اسلايدر قرار مي گيرد) و دسته آنها را دقيقا كلمه Featured قرار دهيد.سپس در بخش سفارشي سازي > تنظيمات صفحه اصلي > اسلايدر صفحه اصلي flexslider را انتخاب كنيد.
  • براي استفاده از فونت‌هاي فارسي به بخش سفارشي‌سازي > Typography مي‌توانيد فونت مناسب را انتخاب كنيد.
  • براي بخش هاي ديگر مي توانيد در بخش سفارشي‌سازي قسمت هاي مختلف را ويرايش كنيد.
  • اگر مي‌خواهيد، قسمت هايي را از ديد پنهان كنيد، اين‌كار را از سفارشي‌سازي > صفحه اصلي>Homepage – Hide/Show elements انجام دهيد.

راه حل ساده تر

اگر هم حوصله يا وقت نداريد كافيست فايل (xml) محتوا كه در بسته نصبي هست را درون ريزي كنيد به صندلي تكيه داده و از سايت (تستي) خود لذت ببريد.

براي دانلود به سايت cms ماركت مراجعه كنيد.مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید: fdmusicir@